O nás

Vítejte na stránkách hudebního dua BREJMIX  

                                                                                   

 

a jako poděkování za vaši zastávku nabízíme pár informací, jenž vám leccos vysvětlí; tak například již název trochu napovídá, kdo jsme a co hrajeme:

Složení: Jiří a Libuše Brejchovi

Historie: Naší první společnou základnou byla kapela BRIX. Jak šel čas, měnily se požadavky, prostředky i podmínky pro vystupování – období živé kapely nostalgicky připomíná již jen torzo jejího názvu, novátorsky doplněné o část našeho později společného příjmení, přípona vyjadřující obsah našeho repertoáru, to celé vzato znovu ještě jednou odzadu pak zastřešeno neskromným přáním – aby MIX našich písniček byl alespoň trochu doBREJ. Čas běží, manželské duo ladíme již dávno přes tři desetiletí a to hudební jen o deset let méně.

Repertoár:  Naleznete zde žánr pop, rock, country i lidový, vše převážně v české či slovenské úpravě a přizpůsobený různému spektru akcí – svatby, firemní či rodinné oslavy, taneční zábavy, poutě, plesy.

Vybavení: Nelze zakrývat, že supluje část živých hudebníků, přesto uslyšíte dohrávky na klávesy, akustickou či elektrickou kytaru, flétnu. Zpěvy jen živě. Z výše uvedeného je celkem nutností mít elektrické připojení; při venkovních akcích jsme vděčni za provizorní přístřešek. Součástí našich vystoupení jsou dle povahy akce také světelné efekty. Do výčtu požadavků bychom rádi zahrnuli též preferenci některých našich kolegů – požadavek nekuřáckého prostoru – my zatím děkujeme alespoň za snahu vyčlenit nekuřácký prostor mimo taneční parket (naše hlasivky pak mají šanci vydržet až do rána).

Rozsah působnosti: svoji pražskou domovskou základnu opouštíme velmi často a často velmi daleko….rozuměj: v případě zájmu se bez problémů sami dopravíme (téměř) kamkoliv.